NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Plaukų spalvos palaikymas ir ryškinimas namuose!

Išsaugokite stulbinančią plaukų spalvą patogiai ir greitai!

2022 07 04


Kodėl dažyti plaukai bėgant laikui neišlaiko spalvos? Tai amžinas klausimas, kuris laiks nuo laiko mums neduoda kantrybės. Net ir geriausia plaukų spalva galiausiai išblunka, kai iš visų jėgų stengiasi kuo ilgiau išsilaikyti įvairių fiksacija ir karščiu pagrįstų plaukų formavimo priemonių malonėje. Kaip ir dėl visų geriausių dalykų gyvenime, norint išlaikyti plaukų spalvą, turite dėl jos stengtis. Laimei, palaikyti ir paryškinti plaukų spalvą namuose nesudėtinga, ir tai galipadaryti kiekvienas savo vonioje!

Kartais laikas tarp dažymo seansų salone praeina per daug laiko, nes būkime atviri, gyvenime yra svarbesnių dalykų nei kas dvi savaites dažytis plaukų šaknis. Šaknys ar ne, plaukai neturi atrodyti išblukę ar suplonėję, ypač kai spalvos priežiūrą minimaliomis pastangomis galite palaikyti namuose. Four Reasons Color Mask produktus galite naudoti ne tik plaukų tonavimui nuo šviesios iki rudos spalvos, bet ir savo tonui palaikyti ar subtiliems, akį traukiantiems pokyčiams atlikti.

Tonuojančią Four Reasons Color Mask kaukę naudokite vietoj įprasto kondicionieriaus ar šampūno ir atnaujinkite plaukų spalvą tarp apsilankymų salone.Color Mask Toning Treatment priemonėse esantys augaliniai baltymai ir aminorūgštys tonizuoja, stiprina ir maitina plaukus, todėl jie tampa švelnūs ir blizgantys. O jeigu norite pasiekti maksimalų efektą, pasitelkite į pagalbą Four Reasons Color Mask šampūnus, kurie švelniai valo plaukus ir kartu veiksmingai juos tonuoja. Šie šampūnai yra puikus pasirinkimas, kai ieškote intensyvaus rezultato. 

KITI PREKIŲ ŽENKLAI