NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Plaukų spalvos palaikymas ir ryškinimas namuose!

Išsaugokite stulbinančią plaukų spalvą patogiai ir greitai!

2022 07 04


Kodėl dažyti plaukai bėgant laikui išblunka? Tai amžinas klausimas, kuris mums neduoda ramybės. Net ir geriausia plaukų spalva galiausiai išblunka, net jei ir naudojame priemones saugančias nuo karštų formavimo įrankių. Kaip ir dėl visų geriausių dalykų gyvenime, norint išlaikyti plaukų spalvą, turite įdėti pastangų. Laimei, palaikyti ir paryškinti plaukų spalvą namuose nesudėtinga, ir tai gali padaryti kiekvienas savo vonioje!

Kartais tarp dažymo seansų salone praeina per daug laiko, nes būkime atviri, gyvenime yra svarbesnių dalykų nei kas dvi savaites dažytis plaukų šaknis. Šaknys ar plaukai per visą jų ilgį, jie neturi atrodyti išblukę ar suplonėję, ypač kai spalvos priežiūrą minimaliomis pastangomis galite palaikyti namuose. Four Reasons Color Mask produktus galite naudoti ne tik plaukų tonavimui nuo šviesios iki rudos spalvos, bet ir savo tonui palaikyti ar subtiliems, akį traukiantiems pokyčiams atlikti.

Tonuojančią Four Reasons Color Mask kaukę naudokite vietoj įprasto kondicionieriaus ar šampūno ir atnaujinkite plaukų spalvą tarp apsilankymų salone. Color Mask Toning Treatment priemonėse esantys augaliniai baltymai ir aminorūgštys tonizuoja, stiprina ir maitina plaukus, todėl jie tampa švelnūs ir blizgantys. O jeigu norite pasiekti maksimalų efektą, pasitelkite į pagalbą Four Reasons Color Mask šampūnus, kurie švelniai valo plaukus ir kartu veiksmingai juos tonuoja. Šie šampūnai yra puikus pasirinkimas, kai ieškote intensyvaus rezultato. 

KITI PREKIŲ ŽENKLAI