NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Daugiau nei plaukų priežiūra

NASHI ARGAN

Tai išskirtinis prekės ženklas, kurio misija yra ne tik pasirūpinti, jog Jūsų plaukai visados būtų sveiki ir nepriekaištingos būsenos, bet ir suteikti Jums pasitikėjimo savimi, kad ir kam pasiryžtumėte. Nashi Argan prekės ženklas gimė 2010 m. Italijoje. Iš pradžių produkcija gimtojoje rinkoje buvo tiekiama tik grožio salonams, vėliau neįtikėtinas paklausos augimas paskatino Nashi Argan tapti pirmuoju profesionaliu prekės ženklu mažmeninėje rinkoje ir 2014-aisiais Milane buvo atidaryta pirmoji Nashi Argan parduotuvė. Po Milano sekė Parma, Bergamas, Florencija ir kiti Italijos miestai. Tarptautiniu mastu, Nashi Argan yra tiekiama išskirtiniams grožio salonams daugiau nei 47-iose šalyse per atrinktus oficialius atstovus – verslo partnerius visame pasaulyje.  

Kodėl Nashi Argan produkcijos negalima įsigyti internetu?

Nashi Argan yra neeilnis plaukų priežiūros prekinis ženklas, kurių šiandieninė rinka yra perpildyta. Šis, Milane gimęs brand'as yra paremtas stipriu idėjiniu pagrindu, kurį jam įkvėpė jo kūrėjai. Pavadinimas "Nashi" yra kilęs nuo žodžio, skirto nusakyti prabangų ir retą vaisių, kurį praeityje Japonijos aukštuomenė dovanodavo garbingiausiems savo namų svečiams, kaip pagarbos, dėkingumo ir bendrumo simbolį. Būtent iš to ir kilo Nashi Argan, kaip ekslusyvaus saloninio prekinio ženklo, koncepcija. Salonai, atsidėkodami savo klientams "dovanoja" Nashi mini rinkinukus, taip, per "gyvą kontaktą" juos supažindindami su šiuo brand'u, kurio produktus klientas sugrįžta įsigyti į tą patį saloną. Nashi Argan kūrėjų koncepcija pabrėžia kontakto tarp specialisto ir kliento svarbą, kurio metu jis išsiaiškina kliento poreikius ir tada atlieka rekomendacijas, perkant produktus internetu, tiesioginio kontakto su kitu žmogumi asmuo nepatiria. 

2022.04.01-86e758ec0f96e7ec9fd9284c0630a04a.jpg
Produktų linijos

Classic linija

Nashi Argan pamatiniai produktai, skirti visų tipų plaukams

Visame pasaulyje žinomi ir pamilti produktai. Pagrindinė Nashi Argan produktų liniją sudaro 5 paprasti, bet iki tobulumo ištobulinti produktai. Visi jie sukurti taip, kad užtikrintų individualiai pritaikytą patirtį tiems, kurie pirmiausia trokšta paprastumo, puoselėjimo ir profesionalių rezultatų. Penki pagrindiniai produktai, papildantys plaukų priežiūros rutiną, pasižymi ypatingu universalumu, kuris leis jums rasti idealiai atitinkantį jūsų poreikius.

Essential Energy linija

Geriausias ginklas prieš stresinį ir sezoninį plaukų slinkimą

Dovanokite sau atsparesnius ir sveikesnius plaukus nuo pat pirmųjų panaudojimų ir pasiekite salono lygio rezultatus, kuriuos garantuoja paprastas ritualas, puikiai pritaikomas prie jūsų gyvenimo būdo! Essential Energy linijos produktai pasižyminti galingu plaukų slinkimą ir lūžinėjimą stabdančiu poveikiu, tad yra  būtina priemonė visiems, kas susiduria su šiomis dažnai pasitaikančiomis problemomis!

Sun linija

Viskas, ko reikia idealiam vasaros potyriui jūsų plaukams

"Nashi Argan" siūlo naują liniją, atitinkančią jūsų vasaros poreikius. Tai būtiniausių produktų kolekcija, skirta apsaugoti plaukus ir kūną nuo saulės, vėjo, druskos ir chloro dehidratacijos, kuri yra ypač svarbi šiltojo sezono metu. Taip pat, visi šios linijos produktai savo sudėtyje turi UV filtrus, kurie saugo jūsų plaukų išorinė dangą.