NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Mes mylime tikrąjį TAVE!

Four Reasons

yra visame pasaulyje žinomas suomių plaukų priemonių prekinis ženklas, įkurtas 1997 m. Helsinkyje. Jis išsiskiria tuo, jog griauna nusistovėjusius grožio idealus ir skatina visus būti savimi bei nebijoti savęs išreikšti! 

"Plaukai yra mūsų tapatybės dalis, jie lemia mūsų nuotaiką ir padeda išreikšti save. Daugeliui mūsų svarbu, kad plaukai atspindėtų tai, kas mes esame viduje. Todėl nekuriame bet kokių senamadiškų plaukų produktų. Norime prisidėti prie atsakingos gamybos ir tvaraus vartojimo skatinimo. Savo ilgalaikiu plėtros darbu siekiame sukurti gaminius, kurių gyvavimo ciklas paremtas atsakingais pasirinkimais, grindžiamais darniu vystymusi."
Four Reasons komanda

Visi Four Reasons produktai yra kuriami Suomijoje, o kai dešimtys geriausiai savo amatą išmanančių žmonių dirba kartu ir tikrai myli savo darbą, galutinis rezultatas atitinka visus keliamus reikalavimus ir pranoksta lūkesčius. Visi Four Reasons gaminiai atitinka ES kosmetikos gaminių reglamento ir Geros Gamybos Praktikos (GGP) kriterijus.

Tvarumas - svarbi identiteto dalis

2020 m. kompanija pasiekė vieną svarbiausių savo tikslų: kiekvienas atnaujintas Four Reasons produktas dabar yra 100% veganiškas ir be jokių gyvūlinės kilmės ingredientų.

Mūsų siekiai:
#1 Sveikata ir asmeninė gerovė
#2 Atsakingas vartojimas
#3 Veiksmai klimato srityje

Šiuo metu 99% Four Reasons produktų pakuočių yra perdirbamos, o 35 % mažmeninės prekybos produktų plastikinių pakuočių yra perdirbtos arba iš bioplastiko. Gaminių gabenimui naudojamos kartoninės dėžės taip pat yra iš 75% perdirbto kartono, transportavimo dėžėms užpildyti naudojamas atspausdintas regeneruotas popierius yra 100 % pagamintas iš perdirbtų medžiagų, o pakavimo juosta - iš perdirbto popieriaus. Galbūt mūsų siuntos ir nėra pačios gražiausios, tačiau ne mūsų stilius gadinti aplinką, kad patiktume akiai - grožis nebūna vienos formos ir dydžio, tai galioja ir pakuotėms!

Original_FreezeShineHairspray_2000x2000px_11-815b006c0e04cbe989e8465808db84dd.jpg
Produktų linijos

Original linija

Idealus pasirinkimas kasdieniniam naudojimui

Original produktuose buvo atsisakyta visų papildomų sudedamųjų dalių tam, kad produktai būtų paprasti, lengvai naudojami ir funkcionalūs. To rezultatas - paprastas kasdieninis naudojimas ir tobulas kokybės - kainos santykis!

Šios linijos vienintelis tikslas – padaryti taip, kad Jūsų nepaklusnūs plaukai atrodytų puikiai, o puikiai atrodantys atrodytų stulbinamai ir visa tai yra įmanoma pasiekti patogiai Jūsų vonioje.

Color Mask linija

Puikiai tinka plaukų žvilgesiui ir spalvai palaikyti

Four Reasons Color Mask tai geriausias plaukų tonavimo priemonių pasirinkimas, kuris ilgiau išlaikys jūsų esamą plaukų spalvą. Savo kondicionavimu, veganiška ir daug pigmentų turima sudėtimi užtikrins jūsų plaukų spalvos ryškumą ir intensyvumą.

Original Scalp linija

Nr. 1 pasirinkimas kovoje su su galvos odos problemomis

Mes visi esame nuostabūs, pleiskanos – NE, ir be to, niekas neturi energijos kasdien spręsti galvos odos problemas. Four Reasons Original Scalp produktų linija sukurta tiems, kurie turi svarbesnių reikalų, nei sukti galvą šių problemų.

Ši penkių produktų linija sukurta tam, kad pasirūpintu jūsų galvos odą ir palepintų pojūčius, tuo pat metu atitikdama visus šiuolaikinius tvarumo kriterijus.

No Nothing linija

Jokio kvapo ir jokių nereikalingų priedų

Bekvapėje Four Reasons No Nothing sudėtyje nėra įprastų jautrią odą dirginančių ar erzinančių sudedamųjų dalių, todėl šie produktai yra puikus pasirinkimas turintiems jautrią odą ir tiems, kurie nori sumažinti kvapiųjų medžiagų ir cheminių medžiagų kiekį savo kūne.

Visiems Four Reasons No Nothing gaminiams Suomijos Alergijos, Odos ir Astmos Federacija suteikė Alergijos Ženklą. Šis patikimas patvirtinimas suteikiamas objektyviai ištirtiems gaminiams ir pripažinamas kaip įrodymas, kad jų turinys paprastai nealergizuoja, nesukelia astmos, odos dirginimo ar jautrumo arba jautrumo kvapiosioms medžiagoms.

Professional linija

Profesionalūs, aukštos kokybės produktai, naudojami salonuose

Four Reasons Professional produktai sukurti atsižvelgiant į reiklius profesionalių plaukų stilistų poreikius ir pagaminti iš aukštos kokybės, veganiškų ingredientų ekologišku būdu. Tyra aukščiausios kokybės produkcija, skirta profesionalaus lygio plaukų priežiūrai jūsų namuose.