NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Grožis - pasiekiamas kiekvienam!

ENVIE

Šio prekės ženklo kompanija buvo įkurta 1987 m. Milane. Įmonė gamina ir platina produktus profesionalų rinkai visoje Italijoje ir daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Glaudžiai bendradarbiaudama su meistrais ir chemikais Italijos mados sostinėje, kompanija sukūrė idealias plaukų priemonių linijas, patenkinančias visų plaukų tipų poreikius. Trokšdama, kad šie produktai būtų prieinami kiekvienam norinčiam, įmonė pasiryžo daryti viską, jog produktai būtų gaminami, tobulinami ir eksportuojami kuo efektyviau. To pasekoje, ilgų tyrimų bei analizių dėka, Envie šių produktų formules bei gamybos procesą sugebėjo ištobulinti taip, jog už mažiausiausią įmanoma kainą, klientas gautų didžiausia įmanoma naudą. Šiandien klientams pateikiamas platus plaukų kosmetikos asortimentas tiek profesionaliam, tiek asmeniniam naudojimui.

Kodėl turėčiau rinktis Envie?

Gana mokėti už orą!

Bandydamos išsiskirti plaukų priemonių rinkoje, įmonės į savo produktų sudėtį įtraukia įvairius įdomiai skambančius ingredientus, kurie sukuria aukštos kokybės pojūtį. Tačiau dažniausiai šie ingredientai vartotojui nesuteikia jokių privalumų, už kuriuos klientas dažnai sumoka aukštesnę kainą. Envie nesutiko žaisti pagal tokias rinkos taisykles, todėl pasiryžo sukurti visiems prieinamus produktus, kurie nusileidžia brangiausiems pasaulio prekių ženklams tik ženkliai žemenesnėmis kainomis.  Kad pasiektų tokių rezultatų, įmonė daug ir nuolat investavo į savo mokslinių tyrimų ir plėtros laboratoriją, kurioje 100 % sertifikuoti itališki produktai derinami su aukštųjų technologijų efektyvumu, kad būtų nuolat atnaujinami ir tobulinami. Tai tapo įmanoma dėl supaprastintos ir lanksčios įmonės struktūros, galinčios per labai trumpą laiką ištirti, suformuluoti ir sukurti naujus produktus. 

Untitled design - 2022-06-30T153642.619-8dcf953fce57e966437663dbe7f16605.png
Produktų linijos

Pieno proteinų linija

Plaukai yra sudaryti iš proteinų, kurie yra būtini audinių augimui ir atstatymui. Jei plaukai negauna pakankamai proteinų, jie suplonėja ir net nustoja augti. Todėl labai svarbu plaukus aprūpinti proteinais, kurie grąžina žvilgesį ir švelnumą. Pieno proteinai maitina, glotnina, gerai atpalaiduoja besišiaušiančius plaukus. Plaukai taip pat įgauna spindesi, tampa elastingesni ir sveikesni. 

Keratino linija

Pažeistiems plaukams keratinas yra ypač svarbus - tai baltymas, reikalingas plaukų tvirtumui palaikyti. Keratino linijos produktai padeda atkurti plauko elastingumą ir sugrąžina natūralų jų blizgesį. Ši linija ypač tinka dažytiems ir šviesintiems plaukams, kuriems reikalinga intensyvi priežiūra. 

Žalioji linija

Nauja ENVIE plaukų priežiūros linija GREEN - ŽALIOJI LINIJA. Šios plaukų priežiūros priemonės puikiai tinka naudoti po cheminių procedūrų. Produktuose esantis Muru Muru sviestas bei datulių aliejus suteikia plaukams žvilgesio, švelnumo, maitina, minkština bei drėkina juos. Šampūnas ir kondicionierius subalansuoja galvos odos ir plaukų pH.

BE SLS, PARABENŲ, SPALVOS PIGMENTŲ, PARFUMO

SOS linija

Envie SOS Express puikiai tinka visų tipų plaukams. Priemonės maitina, drėkina bei minkština plaukus jų neapsunkindamos. Mažina įsielektrinimą bei apsaugo nuo kitų aplinkos veiksnių. Visą seriją apima šampūnas, plaukų kaukė ir serumas su hidrokeratinu, kuris aktyvuojamas karščiu. Naujos atkuriamosios technologijos dėka, kremas įsiskverbia giliai į plauko struktūrą plaukų formavimo metu.