NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Daugiau nei plaukų priežiūra

NASHI PRO

Tai ekslusyvus prekės ženklas, kurio misija yra ne tik pasirūpinti, jog Jūsų plaukai visados būtų sveiki ir nepriekaištingos būsenos, bet ir suteikti Jums pasitikėjimo savimi, kad ir kam pasiryžtumėte. Nashi Argan prekės ženklas gimė 2010 m. Italijoje. Iš pradžių produkcija gimtojoje rinkoje buvo tiekiama tik grožio salonams, vėliau neįtikėtinas paklausos augimas paskatino Nashi Argan tapti pirmuoju profesionaliu prekės ženklu mažmeninėje rinkoje ir 2014-aisiais Milane buvo atidaryta pirmoji Nashi Argan parduotuvė. Po Milano sekė Parma, Bergamas, Florencija ir kiti Italijos miestai. Tarptautiniu mastu, Nashi Argan yra tiekiama išskirtiniams grožio salonams daugiau nei 47-iose šalyse per atrinktus oficialius atstovus – verslo partnerius visame pasaulyje.  

Kodėl Nashi Argan produkcijos negalima įsigyti internetu?

Nashi Argan yra neeilnis plaukų priežiūros prekinis ženklas, kurių šiandieninė rinka yra perpildyta. Šis, Milane gimęs brand'as yra paremtas stipriu idėjiniu pagrindu, kurį jam įkvėpė jo kūrėjai. Pavadinimas "Nashi" yra kilęs nuo žodžio, skirto nusakyti prabangų ir retą vaisių, kurį praeityje Japonijos aukštuomenė dovanodavo garbingiausiems savo namų svečiams, kaip pagarbos, dėkingumo ir bendrumo simbolį. Būtent iš to ir kilo Nashi Argan, kaip ekslusyvaus saloninio prekinio ženklo, koncepcija. Salonai, atsidėkodami savo klientams "dovanoja" Nashi mini rinkinukus, taip, per "gyvą kontaktą" juos supažindindami su šiuo brand'u, kurio produktus klientas sugrįžta įsigyti į tą patį saloną. Nashi Argan kūrėjų koncepcija pabrėžia kontakto tarp specialisto ir kliento svarbą, kurio metu jis išsiaiškina kliento poreikius ir tada atlieka rekomendacijas, perkant produktus internetu, tiesioginio kontakto su kitu žmogumi asmuo nepatiria. 

Nashi-120-9a5361e3ecd63f00b9e3f9464a5af073.jpeg
Produktų linijos

Classic linija

Nashi Argan pamatiniai produktai, skirti visų tipų plaukams

Visame pasaulyje žinomi ir pamilti produktai. Pagrindinė Nashi Argan produktų liniją sudaro 5 paprasti, bet iki tobulumo ištobulinti produktai. Visi jie sukurti taip, kad užtikrintų individualiai pritaikytą patirtį tiems, kurie pirmiausia trokšta paprastumo, puoselėjimo ir profesionalių rezultatų. Penki pagrindiniai produktai, papildantys plaukų priežiūros rutiną, pasižymi ypatingu universalumu, kuris leis jums rasti idealiai atitinkantį jūsų poreikius.

Armonia linija

Plaukų ir galvos odos subalansavimui

Armonia yra odą balansuojančios priemonės, specialiai sukurtos visų tipų odai gydyti. Dėl konkretaus valymo veiksmo jis valo ir pašalina nešvarumus, suteikdamas malonų higienos ir gaivumo jausmą.

Essential Energy linija

Geriausias ginklas prieš stresinį ir sezoninį plaukų slinkimą

Dovanokite sau atsparesnius ir sveikesnius plaukus nuo pat pirmųjų panaudojimų ir pasiekite salono lygio rezultatus, kuriuos garantuoja paprastas ritualas, puikiai pritaikomas prie jūsų gyvenimo būdo! Essential Energy linijos produktai pasižyminti galingu plaukų slinkimą ir lūžinėjimą stabdančiu poveikiu, tad yra  būtina priemonė visiems, kas susiduria su šiomis dažnai pasitaikančiomis problemomis!

Blondy Joy linija

Šviesintų plaukų struktūros atstatymui ir spalvos neutralizavimui

Nashi Blondy Joy pašalina nepageidaujamus geltonus atspalvius ir paryškina visų tipų šviesių plaukų spalvą, tiek natūralių, tiek dažytų. Blondy Joy pasižymi giliai drėkinančia ir maitinančia formule, dėl kurios plaukai tampa neįtikėtinai švelnūs ir žvilgantys: Violetinis dažiklis padeda šviesiems plaukams neutralizuoti nepageidaujamus atspalvius ir išlikti žvilgantiems, o hialurono rūgštis ir vitaminas E papildo sruogeles, todėl plaukai tampa sveikesni ir stipresni.

Mass Solution linija

Plonų ir silpnų plaukų stiprinimui

Dėl specialios formulės po naudojimo Nashi Mass Solution plaukai tampa storesni, stipresni ir padidėja jų apimtis: Natūralios veikliosios medžiagos padeda atkurti odos hidrolipidinio barjero pusiausvyrą, pašalina poras užkimšančius nešvarumus. Amino rūgščių (kofeino, vanilės, arginino, histidino) derinys prasiskverbia į plaukų skaidulas ir papildo sruogas.

Filler Therapy linija

Filerio terapija jūsų plaukams

Nashi Filler Therapy yra puikus sprendimas giliai atkurti pažeistus, trapius ir įtemptus plaukus. Profesionali procedūra, kuri suteikia tvirtumo, elastingumo ir struktūros, todėl plaukai iš karto atrodo sveikesni.