NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Kaip išspręsti sausų ir šiurkščių plaukų problemą namuose?

4 patarimai sveikesniems plaukams!

2022 07 14


Sausi plaukai - didžiausia (ar bent jau opiausia) šių laikų plaukų problema. Dauguma iš mūsų kada nors gyvenime kentėjo nuo sausų plaukų. Greičiausiai ir jūs, nes skaitote šį tekstą :) Turime jums gerų žinių! Patekote į tinkamą vietą, ir, Jūsų laimei, galime pasakyti, kad stebuklui dar ne per vėlu: sausus plaukus, jų lūžinėjimą ir šiurkštumą galima pilnai išgydyti. Žemiau pateikėme jums 4 patarimus, kaip veiksmingai gydyti sausus plaukus, ir slaptą ginklą, kuris akimirksniu pavers jūsų plaukus blizgančiais ir drėgnais. 

Skaitydami šį straipsnį jau esate teisingame kelyje link blizgančių ir sveikų plaukų. Sausus plaukus gydyti nėra sunku, jei tik turite tinkamų priemonių ir žiupsnelį kantrybės. Šios problemos neišspręsite per naktį, tačiau keli puikūs patarimai ir veiksmingi produktai padės nueiti ilgą kelią. Straipsnio pabaigoje taip pat rasite slaptą ginklą drėkinamiems ir žvilgantiems plaukams. Ir ne, tai ne alyvuogių aliejus.

Kokia yra sausų ir lūžinėjančių plaukų priežstis?

Tik jūs žinote savo sausų plaukų priežastį. Tačiau yra keletas galimų paaiškinimų: oro sąlygos, sausas patalpų oras, pasikartojančios plaukų procedūros, netinkamos plaukų priemonės, sausa galvos oda arba plaukų formavimo žnyplių sukelta karščio žala. Sausus plaukus paprastai sukelia plaukų pažeidimai: plaukai išsausėja, kai pažeidžiamas jų paviršius ir iš plaukų pasišalina drėgmė.

Sausumas nėra būdingas tam tikram konkrečiam plaukų tipui. Sausus plaukus galite atpažinti, pavyzdžiui, iš šiurkščios ir slenkančios tekstūros, blizgesio trūkumo ir lūžinėjimo. Sausų plaukų galiukai taip pat gali atrodyti purūs ir išsišakoję.

Pasirūpinkite savo plaukais naudodamiesi šiais patarimais:

1. Drėkinkite savo galvos odą

Galvos odos problemos daro stebėtinai didelę įtaką bendrai plaukų būklei ir išvaizdai. Jei galvos odos būklė prasta, kenčia visi plaukai. Galvos oda natūraliai gamina riebalus, kurie taip pat palaiko plaukų drėgmę. Jei dėl kokių nors priežasčių sebumo gamyba sulėtėjo arba galvos oda yra užblokuota dėl nuolatinio sauso šampūno naudojimo ;), plaukai gali išsausėti. Tokiu atveju turėtumėte rinktis produktus, kurie drėkina ir puoselėja galvos odą.

Mūsų rekomendacijos jums, turintiems sausą galvos odą:

2. Išbandykite drėkinamąjį šampūną ir kondicionierių

Bene dažniausia ir lengviausiai pašalinama sausų ir šiurkščių plaukų priežastis - netinkamas šampūnas ar kondicionierius. Įprasti "parduotuviniai" šampūnai ir muilai išvalys jūsų plaukus, bet kartais mūsų plaukams reikia daugiau. Kai kalbama apie plaukų priežiūrą, daugiau yra geriau, o kokybiškas produkto turinys yra svarbiausia.

Drėkinamasis šampūnas ir kondicionierius yra sveikų plaukų pagrindas. Sausiems plaukams reikia kasdienių procedūrų ir drėkinimo, o tai galite lengvai atlikti duše plaudami plaukus. Drėkinamosios prausimosi priemonės taip pat yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie ne visada gali skirti daug laiko kruopščiai plaukų priežiūrai. Drėkinamosios plaukų kosmetikos pasirinkimų yra daug ir kiekvienam plaukų tipui: natūrali kosmetika, bekvapė, profesionalios kokybės ir puoselėjanti kosmetika. Pasirinkimo galimybių yra daugybė, todėl svarbu išsirinkti tai, kas jums geriausia:

3. Padarykite pertrauką nuo karščiu pagrįstų stiliaus kūrimo įrankių

Nesupraskite mūsų neteisingai, mes mėgstame naudoti plaukų garbanojimo žnyples ir tiesintuvus savo plaukams formuoti ir žinome, kad tobulą šukuoseną galima išgauti tik naudojant plaukų džiovintuvą. Tik norime priminti, kad nuolatinis plaukų įtempimas turi savo kainą, o ta kaina yra sausi ir lūžinėjantys plaukai.
Padarykite pertrauką nuo plaukų tiesintuvo naudojimo. Užuot garbanoję plaukus, išbandykite įvairias pynes, segtukus ir kuodukus ir leiskite plaukams šiek tiek pailsėti.

Jei (ir kai) vis dėlto naudojate karščiu pagrįstas plaukų formavimo priemones, nepamirškite naudoti apsaugos nuo karščio! Pavyzdžiui, išbandykite Four Reasons Original Heat Styler arba Four Reasons Professional Heat Shield. Nuo karščio apsaugantis purškiklis apsaugo plaukus nuo karščio daromos žalos, taip pat ir nuo išsausėjimo.


4. Reguliariai kirpkitės

Kai plaukai yra pakankamai sausi ir pažeisti, jie gali tapti trapūs. Tokiais atvejais geriausias problemos sprendimo būdas - pripažinti, kad net geriausi drėkinamieji šampūnai ar kondicionieriai nepadės. Taigi, griebkite žirkles ir kirpkite, kirpkite! O gal reikėtų susitarti dėl susitikimo su savo geriausiu kirpėju ir taip išgelbėti save nuo plaukų katastrofos.

Lengviausias būdas pastebėti sausus plaukus - pažvelgti į jų galiukus, o vienintelis būdas sutvarkyti skilinėjančius galiukus - juos nukirpti. Tačiau galite užkirsti kelią galiukų išsausėjimui ir lūžinėjimui naudodami prižiūrinčias ir drėkinančias priemones, pavyzdžiui, plaukų aliejų ar serumą. Mūsų asmeniškai mėgstamiausias yra Four Reasons Original Smooth & Shine serumas, kuris suteikia plaukams drėgmės ir blizgesio, nepalikdamas jų riebių. Įlašinkite serumo po kiekvieno plovimo prieš šukuodami plaukus, ir jūsų plaukai jums padėkos!

KITI PREKIŲ ŽENKLAI